Pracownia 2bprojekt Architekt specjalizuje się w kompleksowym projektowaniu architektonicznym, nadzorach i doradztwie inwestycyjno-budowlanym.


Świadczymy następujące usługi:

 


Projekty wnętrz

Jeśli zakupiłeś mieszkanie w stanie deweloperskim, jesteś w trakcie budowy domu bądź remontujesz swoje obecne miejsce zamieszkania, skontaktuj się z nami, a my pomożemy Tobie w jego aranżacji.

Projektujemy wnętrza również gabinetów, biur, lokali gastronomicznych oraz pomieszczeń użyteczności publicznej.


Projekty budowlane

Wykonujemy projekty budowlane nowych obiektów (budynki mieszkalne jednorodzinne, garaże, wiaty) oraz rozbudowy, nadbudowy, przebudowy istniejących obiektów. Posiadamy uprawnienia budowlane do projektowania w specjalności architektonicznej bez ograniczeń. Współpracujemy z biurami projektowymi branż konstrukcyjnej oraz instalacyjnej (sanitarnej oraz elektrycznej). Stworzony przez nas indywidualny projekt budowlany jest gotowy do złożenia w urzędzie jako formalny dokument potrzebny do uzyskania pozwolenia na budowę.

 


Adaptacje gotowych projektów budowlanych

Pracownia 2bprojekt wykonuje adaptacje gotowych projektów budowlanych poprzez dostosowanie ich do lokalnych przepisów. Każdy projekt gotowy objęty jest prawem autorskim. Mimo to można w nim dokonać pewnych zmian. Ich zakres określa dokumentacja dołączona do projektu.


Projekty koncepcyjne

Przygotowany przez nas projekt stanie się punktem wyjścia dla dalszych prac już na etapie wykonywania właściwej dokumentacji uprawniającej Cię do uzyskania pozwolenia na budowę.


 


Projekty elewacji budynków mieszkalnych

Przygotowany przez nas projekt stanie się punktem wyjścia dla dalszych prac już na etapie wykonywania właściwej dokumentacji uprawniającej Cię do uzyskania pozwolenia na budowę.

 

 

 

 

 


Odbiory mieszkań z rynku pierwotnego bądź wtórnego

2bprojekt to także odbiory mieszkań z rynku pierwotnego bądź wtórnego! Poprawność wykonanych prac budowlanych sprawdzimy za Ciebie.

 

 

 

 


Kierowanie oraz nadzorowanie pracami budowlanymi

Świadczymy usługi kierownika budowy przy realizacji różnych obiektów budowlanych. Usługi świadczymy dla osób prywatnych, firm, instytucji publicznych oraz wspólnot mieszkaniowych. Nadzorujemy budowy, przebudowy oraz remonty budynków mieszkalnych jednorodzinnych i wielorodzinnych, usługowych, obiektów użyteczności publicznej, przemysłowych oraz innych obiektów budowlanych. Posiadamy uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń w specjalności konstrukcyjno-budowlanej.


Inwentaryzacje budynków mieszkalnych jedno i wielorodzinnych

Chcesz zmienić sposób użytkowania obiektu budowlanego? Skontaktuj się z nami, a nasza pracownia przygotuje odpowiednie dokumenty w celu załatwienia wszystkich formalności.


Ekspertyzy techniczne

Sporządzamy ekspertyzy techniczne stanu konstrukcji obiektów budowlanych.

 

 

 

 

 


Chcesz umówić się na spotkanie? Posiadasz dodatkowe pytania?
Skontaktuj się z nami.