Zakres usług

Świadczymy następujące usługi:

Wybierz swój pakiet usług

Pakiet podstawowy, pakiet kompleksowy

Projekty wnętrz

Jeśli zakupiłeś mieszkanie w stanie deweloperskim, jesteś w trakcie budowy domu bądź remontujesz swoje obecne miejsce zamieszkania, skontaktuj się z nami, a my pomożemy Tobie w jego aranżacji.
Projektujemy wnętrza również gabinetów, biur, lokali gastronomicznych oraz pomieszczeń użyteczności publicznej.


Sprawdź zawartość pakietu:

Projekty budowlane

Wykonujemy projekty budowlane nowych obiektów (budynki mieszkalne jednorodzinne, garaże, wiaty) oraz rozbudowy, nadbudowy, przebudowy istniejących obiektów. Posiadamy uprawnienia budowlane do projektowania w specjalności architektonicznej bez ograniczeń. Współpracujemy z biurami projektowymi branż konstrukcyjnej oraz instalacyjnej (sanitarnej oraz elektrycznej). Stworzony przez nas indywidualny projekt budowlany jest gotowy do złożenia w urzędzie jako formalny dokument potrzebny do uzyskania pozwolenia na budowę.

Pracownia 2bprojekt wykonuje adaptacje gotowych projektów budowlanych poprzez dostosowanie ich do lokalnych przepisów. Każdy projekt gotowy objęty jest prawem autorskim. Mimo to można w nim dokonać pewnych zmian. Ich zakres określa dokumentacja dołączona do projektu.

Jak wygląda współpraca z architektem

Wybierz swój pakiet usług

Projekty koncepcyjne

Przygotowany przez nas projekt stanie się punktem wyjścia dla dalszych prac już na etapie wykonywania właściwej dokumentacji uprawniającej Cię do uzyskania pozwolenia na budowę.

Projekty elewacji budynków

Nie wiesz jak ma wyglądać elewacja Twojego domu z zewnątrz? Planujesz remont elewacji i potrzebujesz doradztwa? Zapraszamy do skorzystania z naszej usługi projektowania elewacji.

Jak wygląda współpraca z architektem

Kierownik budowy, inspektor nadzoru

Kierowanie oraz nadzorowanie pracami budowlanymi

Posiadamy uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń w specjalności konstrukcyjno-budowlanej

Inwentaryzacje budynków mieszkalnych jedno i wielorodzinnych

Chcesz zmienić sposób użytkowania obiektu budowlanego? Skontaktuj się z nami, a nasza pracownia przygotuje odpowiednie dokumenty w celu załatwienia wszystkich formalności.

Ekspertyzy techniczne

Sporządzamy ekspertyzy techniczne stanu konstrukcji obiektów budowlanych.

Doradztwo i odbiory mieszkań

2bprojekt to także odbiory mieszkań z rynku pierwotnego bądź wtórnego! Poprawność wykonanych prac budowlanych sprawdzimy za Ciebie.

Odtwórz wideo

Zapraszamy do kontaktu

2bprojekt Architekt
Betina Kowalczyk-Łakomska
ul. Spokojna 8
63-600 Kępno

Znajdziesz nas na:

Kępno, Ostrzeszów, Ostrów Wielkopolski, Grabów nad Prosną, Wrocław, Oleśnica, Syców, Wieruszów, Wieluń, Kluczbork, Namysłów, Oława, Brzeg, Opole

2bprojekt.pl © 2017-2022 | Wszelkie prawa zastrzeżone

Projekt i wykonanie 2bprojekt.pl